Izvor: www.pixabay.com

Sjednica Strukovne grupacije tekstilne i obućarske industrije

Objavljeno: 17. 05. 2017. , Ažurirano: 26. 05. 2017.

Strukovna grupacija tekstilne i obućarske industrije Županijske komore Čakovec održat će svoju sjednicu u srijedu, 24. svibnja, u 12 sati u prostorijama ŽK Čakovec.

Sjednicu Strukovne grupacije vodit će njen predsjednik Davor Sabolić, a na dnevnom će redu biti ove točke:

1. Verifikacija zapisnika s prošle sjednice Strukovne grupacija koja je održana 8. prosinca
  2. Usvajanje poslovnika o radu Strukovne grupacije tekstilne i obućarske industrije Županijske komore Čakovec
  3. Izbor predsjednika i zamjenika predsjednika Strukovne grupacije
  4. Imenovanje poslovnog tajnika Strukovne grupacije
  5. Aktualno stanje u sektoru tekstilne i obućarske industrije u Međimurskoj županiji
  6. Ostala pitanja

Na sjednicu su, osim tvrtki članica Strukovne grupacije, pozvani i predstavnici tijela regionalne samouprave te obrazovnih i drugih institucija.