Sudionici poslovnog sastanka s tvrtkom Strojimport
Izvor: HGK

Održan poslovni sastanak s češkom tvrtkom Strojimport u Čakovcu

Objavljeno: 16. 11. 2016. , Ažurirano: 21. 11. 2016.

U srijedu, 16. studenoga, predstavnici češke tvrtke Strojimport iz Praga posjetili su ŽK Čakovec i razgovarali s predstavnicima Komore i međimurskoga gospodarstva, o unapređenju poslovne suradnje. Tijekom razgovora predstavili su djelatnosti svoje tvrtke i proizvodne programe čeških i slovačkih proizvođača strojeva za obradu metala.

Češko su izaslanstvo činili Milan Pohanka, regionalni direktor prodaje, Pavel Čejka, voditelj izvoza, i Slobodan Nanković, regionalni zastupnik. Uz predstavnike Komore, na sastanku su bili gospodarstvenici Stjepan Pongrac, direktor tvrtke Primabiro d. o. o. iz Čakovca, te Dragan Horvat, direktor tvrtki Horvat-limarija d. o. o. i Hor-na lim d. o. o. iz Ivanovca.

Češki su gospodarstvenici nakon posjeta Komori obišli proizvodne pogone tvrtki Centrometal d. d. Macinec, Metal-dekor d. o. o. Ivanovec i Midi d. o. o. Ivanovec, gdje su s direktorima tih tvrtki vodili razgovore o uspostavi međusobnih poslovnih odnosa.