Izvor: pixabay

HGK – ŽK Čakovec organizira seminar o sprječavanju pranja novca i financiranja terorizma

Objavljeno: 27. 04. 2018. , Ažurirano: 11. 05. 2018.

U četvrtak, 10. svibnja, u 10 sati Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Čakovec u suradnji s Financijskim inspektoratom Ministarstva financija organizira za svoje članice besplatan seminar Sprječavanje pranja novca i financiranja terorizma.

Seminar će se održati u Čakovcu, u dvorani za sastanke HGK – ŽK Čakovec, na adresi Ivana Gorana Kovačića 2., a namijenjen je obveznicima provedbe Zakona o sprječavanju pranja novca i financiranja terorizma, odnosno računovođama, revizorima i poreznim savjetnicima. Predavači će biti predstavnici Financijskog inspektorata Ministarstva financija Jadranka Brlić i Tadija Šakić. Program seminara nalazi se u privitku.

Svi zainteresirani za sudjelovanje na seminaru mogu se prijaviti putem online prijave.

Zbog ograničenog broja mjesta, prijave se zaprimaju do popunjenja kapaciteta dvorane.