Sjednica Strukovne grupacije metaloprerađivačke industrije Županijske komore Bjelovar

Objavljeno: 24. 11. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

U ŽK Bjelovar će se u četvrtak, 1. prosinca, održati sjednica Strukovne grupacije metaloprerađivačke industrije Županijske komore Bjelovar, u 10 sati.

Na dnevnome redu bit će usvajanje Poslovnika Strukovne grupacije i pregled poslovanja metaloprerađivača Bjelovarsko-bilogorske županije u 2015. godini. Nakon toga će uslijediti predavanje Trendovi u strojarskom projektiranju i proizvodnji, uz prezentaciju Autodesk alata za dizajn proizvoda, 3D modeliranje, simulacije naprezanja, izradu tehničke dokumentacije te pripremu za proizvodnju na CNC strojevima i 3D printerima koje će održati Goran Kiš iz tvrtke PRIOR inženjering d. o. o.

U prilogu se nalaze poziv i dnevni red sjednice, a potvrdu svog dolaska, molimo, pošaljite na adresu e-pošte mjuratovac@hgk.hr najkasnije do 29. studenoga.