Prezentacijska radionica Od ideje do izvedbe – učinkovito upravljanje javnom rasvjetom

Objavljeno: 13. 11. 2018. , Ažurirano: 21. 11. 2018.

Tvrtka Detas d.o.o., u suradnji s HGK – Županijskom komorom Bjelovar, organizira prezentacijsku radionicu pod naslovom Od ideje do izvedbe – učinkovito upravljanje javnom rasvjetom, radi promicanja energetske učinkovitosti javne i ostale rasvjete.

Prezentacija će se održati u ponedjeljak, 19. studenoga, u 11 sati, u Velikoj dvorani Županijske komore Bjelovar.

Na radionici će biti predstavljene mogućnosti koje su institucijama javnog, civilnog te privatnog sektora na raspolaganju u vezi s povećanjem kvalitete javne rasvjete, uz smanjenu potrošnju električne energije, unaprjeđenjem i povećanjem energetske učinkovitosti, smanjenjem svjetlosnog zagađenja, korištenjem novih tehnologija te potencijalnim korištenjem obnovljivih izvora energije.