Predstavljanje nacrta pravilnika o EU fondovima za poljoprivredna gospodarstva i preradu i/ili razvoj poljoprivrednih proizvoda u ŽK Bjelovar

Objavljeno: 19. 09. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

U Županijskoj komori Bjelovar, 5. listopada s početkom u 10 sati, Tomislav Petrović, Ministarstvo poljoprivrede, Uprava za upravljanje EU fondom za ruralni razvoj, EU i međunarodnu suradnju, Voditelj odjela, predstavit će nacrt Pravilnika Ruralnog razvoja Mjere 4 Podmjera 4.1. „Potpora za ulaganja u poljoprivredna gospodarstva“ i 4.2. „Potpora za ulaganje u preradu, marketing i/ili razvoj poljoprivrednih proizvoda.

Predstavljanje nacrta Pravilnika održat će se u sklopu proširene sjednice Strukovne grupacije za poljoprivredu i prehrambenu industriju HGK-Županijske komore Bjelovar.

Moderator sjednice bit će Igor Brajdić, viši stručni suradnik ŽK Bjelovar