Posjet mobilnog tima tvrtki Travar M.B. d.o.o.

Objavljeno: 21. 02. 2020. , Ažurirano: 21. 02. 2020.

Mobilni tim ŽK Bjelovar u kojem su bili Martina Posavac Ćurić i Miljenko Juratovac posjetio je 20. veljače obiteljsku tvrtku Travar M.B. d.o.o. iz Bjelovara.

Tvrtku vodi obitelj Blagojević koja proizvodi dodatke prehrani i farmaceutske pripravke na biljnoj bazi, isključivo od domaćih neotrovnih biljaka poznatih u tradicijskim narodnim recepturama koje sami sakupljaju ili uzgajaju i koje imaju tijekom povijesti dokazano ljekovito djelovanje na ljudski organizam.

U tvrtki Travar M.B. pazi se na djelotvornost sustava upravljanja kvalitetom i zdravstvenom ispravnošću proizvoda temeljenog na zahtjevima međunarodne norme ISO 9001 i HACCP, za što posjeduju odgovarajuće certifikate.

Mobilni je tim direktoricu tvrtke Mariju Blagojević upoznao s paletom usluga i pogodnosti za članice Komore te s projektom Digitalne komore i predstavio joj mogućnost besplatnog dobivanja oznaka kvalitete HGK za proizvode tvrtke.