Izvor: Pixabay

Njemačko-hrvatski gospodarski forum: Hrvatska 4.0 – Kako se mijenja tržište kroz digitalizaciju?

Objavljeno: 29. 10. 2019. , Ažurirano: 30. 10. 2019.

Industrijska i trgovinska te Obrtnička komora Münchena i Gornje Bavarske u suorganizaciji s Njemačko-hrvatskom industrijskom i trgovinskom komorom u srijedu, 13. studenoga, domaćini su Njemačko-hrvatskog gospodarskog foruma u Münchenu, organiziranog uz potporu Hrvatske gospodarske komore te resornih ministarstava Hrvatske i Bavarske. Tema foruma je digitalizacija te digitalna transformacija gospodarstva, a u okviru događanja njemačke tvrtke upoznat će se s perspektivnim branšama u Hrvatskoj. Sudionici će imati priliku upoznati poduzetnike i potencijalne poslovne partnere iz obje zemlje.

Program, uz uvodno obraćanje Huberta Aiwangera, bavarskog državnog ministra za gospodarstvo, razvoj i energetiku, i Darka Horvata, ministra gospodarstva, poduzetništva i obrta Republike Hrvatske, predviđa i panel-raspravu o stanju i perspektivi digitalizacije i industrije 4.0. Po završetku plenarnog dijela programa predviđeno je neformalno druženje predstavnika hrvatskih i njemačkih tvrtki.

Gospodarski forum nudi:

• mišljenja vrhunskih stručnjaka o prilikama digitalizacije,
  • iskustva njemačkih tvrtki koje posluju u Hrvatskoj,
  • informacije o mogućnostima za ulaganje i poticaje u Hrvatskoj,
  • opcije za suradnju na području digitalizacije.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje na Forumu možete se prijaviti direktno AHK Zagreb na sljedećem linku.

Program događanja dostupan je u pratećim dokumentima.