Konstituirajuća sjednica Gospodarskog vijeća ŽK Bjelovar

Objavljeno: 27. 01. 2020. , Ažurirano: 27. 01. 2020.

Gospodarsko vijeće Županijske komore Bjelovar održalo je konstituirajuću sjednicu 24. siječnja u ŽK Bjelovar.

Članovi Gospodarskog vijeća za mandatno razdoblje 2020. – 2024. su predstavnici devet tvrtki: BBS d.o.o., Čazmatrans Nova d.o.o., Danko promet d.o.o., Gala d.o.o., Koestlin d.d., Komunalac d.o.o., Kudumija d.o.o., Novi stan d.o.o. i Prima commerce d.o.o.

Uz to, na sjednici Vijeća je ponovno za predsjednika izabran Jakov Ćorić iz tvrtke Gala d.o.o., a za njegova zamjenika Dragan Marinović iz Čazmatrans Nove d.o.o. Novoizabrani članovi Vijeća su usvojili i Poslovnik o radu Gospodarskog vijeća ŽK Bjelovar te izabrali predstavnike tvrtki Bjelovarsko-bilogorske županije u Skupštini Hrvatske gospodarske komore.

Konstituirajućoj sjednici su nazočili i zamjenika gradonačelnika Bjelovara Igor Brajdić te župan bjelovarsko-bilogorski Damir Bajs, koji, kako su rekli, očekuju uspješnu suradnju s Gospodarskim vijećem i u sljedećem razdoblju.