ŽK Bjelovar vas poziva na izlaganje na 4. Salonu inovacija Bjelovar 2016

Objavljeno: 23. 06. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

Županijska komora Bjelovar je u organizacijskoj pripremi ovogodišnje izložbe inovacija koja će se pod nazivom 4. Salon inovacija Bjelovar 2016., održati 30. rujna, u velikoj dvorani hotela Central u Bjelovaru, Vatroslava Lisinskog 2.

Županijska komora Bjelovar je u organizacijskoj pripremi ovogodišnje izložbe inovacija koja će se, pod nazivom 4. Salon inovacija Bjelovar 2016, održati 30. rujna, u velikoj dvorani hotela Central u Bjelovaru, Vatroslava Lisinskog 2.

Cilj je manifestacije potaknuti kreativne i stručne pojedince, tvrtke i organizacije na inovativno stvaralaštvo, pozitivno natjecanje i razmjenu s ciljem doprinosa razvitku gospodarstva i konkurentnosti promocijom uspješnih inovacija, organizacijom stručnih predavanja, panel-raspravom, osiguravanjem izložbenog prostora, umrežavanjem dionika i uz osiguranu medijsku pozornost. U sklopu ove izložbe predviđene su dodatne aktivnosti na promociji inovatorstva: predavanja, prezentacije inovacija, panel-rasprava i bogat kulturno-umjetnički program.

Uz tradicionalno predstavljanje inovatora Bjelovarsko-bilogorske županije, predstavit će se i gostujući renomirani i nagrađivani inovatori iz cijele Hrvatske, u suradnji s Udrugom inovatora Hrvatske. Očekuje se također i sudjelovanje inozemnih tvrtki, organizacija i pojedinaca-inovatora iz okruženja RH.

Tvrtke, institucije, udruge i pojedinci-inovatori mogu se prijaviti za izlaganje putem obrasca organizatoru Županijskoj komori Bjelovar, Petra Preradovića 4/1, Bjelovar (tel.: 043 274 063; faks: 043 241 907; kontakt-osoba: Miljenko Juratovac; e-adresa: mjuratovac@hgk.hr).

Rok za prijavu je 15. rujna 2016.