Održan radni sastanak Strukovne skupine obiteljskog smještaja s organizatorima manifestacije Zadar Outdoor Festival 2018

Objavljeno: 07. 12. 2017. , Ažurirano: 14. 12. 2017.

U utorak, 12. prosinca, u 11 sati u Županijskoj komori Zadar održan je radni sastanak Strukovne skupine obiteljskog smještaja koja djeluje pri Županijskoj komori Zadar na kojem je sudjelovalo 14 članica skupine.

Tema je sastanka bila uspostava suradnje s organizatorima manifestacije Zadar Outdoor Festival koja će se održati od 11. do 13. svibnja 2018. godine na području Zadra i okolice.

Iva Bencun iz tvrtke Zadar Outdoor d. o. o predstavila je prisutnima festival te istaknula da se manifestacijom želi produljiti turistička sezona i postići veća popunjenost smještajnih kapaciteta u predsezoni. S obzirom na zajednički interes, predstavnici obiteljskog smještaja pozvani su da promoviraju festival putem vlastitih kanala, što su oni spremno prihvatili i pozdravili organizaciju ovakvih događaja čiji je cilj privući goste u zadarsku regiju u predsezoni i posezoni.