Matchmaking za hrvatske IT tvrtke sa slovenskim energetskim i okolišnim sektorom

Objavljeno: 24. 02. 2022. , Ažurirano: 11. 04. 2022.

Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Zadar organizira matchmaking događanje u ponedjeljak, 28. veljače, od 13:30 do 18:00 sati, online, putem platforme b2match, s ciljem ostvarenja poslovne suradnje tvrtki iz hrvatskog ICT sektora sa slovenskim tvrtkama iz područja energetike i očuvanja okoliša te s češkim tvrtkama iz područja napredne industrijske proizvodnje, ali i s kolegama iz ICT sektora iz Slovačke.

Matchmaking je organiziran u sklopu projekta EU CHAIN REACTIONS, sufinanciranog iz Interreg programa Central Europe.

Nakon hackathona, održanog od 12. do 17. studenoga 2021. godine, dobili smo 12 inovativnih softverskih rješenja namijenjenih primjeni u praksi u područjima energetike, zaštite okoliša i napredne tehnologije. Sudjelovanjem na matchmakingu, autori tih inovativnih rješenje i svi drugi koji žele komercijalizirati svoje idejne projekte, moći će na platformi b2match pronaći adekvatne sugovornike iz navedenih zemalja i pokušati uspostaviti poslovnu suradnju. Sudjelovanje je besplatno, prijaviti se možete na POVEZNICI.