ŽK Split u posjetu Hotelu Marvie

Objavljeno: 18. 04. 2018. , Ažurirano: 20. 04. 2018.

Djelatnici Odsjeka za turizam Županijske komore Split posjetili su novootvoreni hotel Marvie, na adresi Peričićeva ul. 1, u Splitu.

Ovim posjetom Županijska komora Split predstavila je aktivnosti i usluge koje HGK pruža svojim članicama, pa je tako pozvala na:

• aktivno sudjelovanje u radu i aktivnostima Strukovne grupacije hotelijera Splitsko-dalmatinske županije
  • edukacije o izmjeni zakonske regulative u području turizma, hotelijerstva i ugostiteljstva
  • Konferenciju pustolovnih oblika turizma koja je upravo namijenjena djelatnicima hotela, a održava se svake godine u organizaciji Sekcije Zajednice pustolovnog turizma ŽK Split
  • korištenje ostalih usluga HGK poput: online kataloga hrvatskih proizvoda, poreznog savjetovanja, besplatnih vaučera za učitavanje pročišćenih tekstova zakona i sl.
  • sudjelovanje u akciji Hrvatski proizvod za hrvatski turizam, koju HGK provodi već treću godinu zaredom, a cilj joj je spajanje turizma i drugih grana gospodarstva te spajanje svih sudionika na jednome mjestu

Otvaranjem hotela Marvie, kategorije 4 zvjezdice, u srpnju 2017. godine Split je dobio novih 76 smještajnih jedinica, među kojima su četiri jednokrevetne sobe, 53 dvokrevetne sobe, 17 delux dvokrevetnih odnosno trokrevetnih soba te dva apartmana.

Hotel Marvi prvi je ozbiljni pomak u pozicioniranju Splita kao destinacije zdravstvenog turizma, što je nužno za produljenje sezone i ostvarenje cilja cjelogodišnje turističke sezone.