Izvor: Pixabay

ŽK Split poziva na izbornu sjednicu Sekcije Zajednice kulturnog turizma

Objavljeno: 29. 05. 2018. , Ažurirano: 01. 06. 2018.

Županijska komora Split poziva sve sudionike u segmentu kulturnog turizma na plenarnu i izbornu sjednicu Sekcije Zajednice kulturnog turizma koja će se održati u utorak, 5. lipnja, u 10 sati u Županijskoj komori Split (Obala A. Trumbića 4). Sjednici će se pridružiti zamjenik predsjednika Strukovne grupacije putničkih agencija ŽK Split kako bi predstavio i najavio međunarodnu konferenciju SplitB2B.

Na sjednici će također biti izabrani voditelj i zamjenik voditelja Sekcije Zajednice. Kandidature za te funkcije zaprimaju se na e-mail: abrzic@hgk.hr, no moguće ih je istaknuti i tijekom sjednice, dok se sam izbor provodi prema Poslovniku Zajednice na sjednici natpolovičnom većinom glasova nazočnih članica Zajednice. Poslovnik možete pronaći niže u donjem lijevom kutu.

Članovi Sekcije Zajednice koji ostvaruju pravo glasanja na sjednicama, izbora u tijela Zajednice i korištenja članskih pogodnosti te svih usluga HGK mogu postati samo redovne članice HGK (obveznici članarine) ili dobrovoljne članice koje uz pristupnicu uplate i godišnju članarinu u HGK, no za pojedine teme, projekte i sastanke moguće je uključenje i nečlanica radi kvalitetnog razvoja i unaprjeđenja kulturnog turizma.

Dolazak na sjednicu potrebno je prijaviti putem online obrasca najkasnije do 4. lipnja, u 15 sati.

Osoba za kontakt u ŽK Split je Ana Brzić, tel.: 021/321-148, e-mail: abrzic@hgk.hr.