ŽK Split: Poziv na seminar Halal turizam

Objavljeno: 20. 02. 2017. , Ažurirano: 24. 02. 2017.

Seminar Halal turizam održat će se 24. veljače u 10 sati u Županijskoj komori Split.

Cilj je upoznati čimbenike u turizmu u Hrvatskoj s razvojem i mogućnostima halal-turizma i tako pojačati konkurentnost hrvatskog turizma na inozemnim tržištima i privući nove goste.

Budući da na području Splitsko-dalmatinske županije ne postoji zasad nijedan ugostiteljski objekt s halal-certifikatom, pozivamo hotelijere, ugostitelje, turističke agencije, turističke zajednice i proizvođače da sudjeluju na seminaru i informiraju se o ovoj temi.

Planirano je trajanje seminara od 10 sati do 11 sati i 30 minuta. Seminar organizira Centar za certificiranje halal-kvalitete, specijalizirana institucija Islamske zajednice u Republici Hrvatskoj, koja radi na razvoju i promociji halal-kvalitete, u suradnji sa Županijskom komorom Split.

Prijave za sudjelovanje potrebno je poslati na nbusic@hgk.hr (ime tvrtke, ime predstavnika, e-adresa i telefonski kontakt), najkasnije 23. veljače do 12 sati.

Za sve dodatne informacije, kontakt-osoba u ŽK Split je Nataša Bušić iz Odsjeka za turizam, (tel.: 021/321-118, elektronička adresa: nbusic@hgk.hr).