ŽK Sisak: Radionica o energetskoj obnovi višestambenih zgrada

Objavljeno: 11. 11. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

Informativno-edukativna radionica o energetskoj obnovi višestambenih zgrada održat će se u utorak, 15. studenoga, u 10 sati u Županijskoj komori Sisak, Kranjčevićeva 16.

Radionica je namijenjena upraviteljima zgrada, predstavnicima stanara te svima zainteresiranima. Predstavnici Fonda objasnit će izmjene u uvjetima prijave i financiranja te pravila provođenja postupaka javne nabave. Prisutnima će objasniti način pripreme dokumentacije, ali i provedbe i praćenja projekata.

Organizatori radionice su Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost, u suradnji s Ministarstvom graditeljstva i prostornog uređenja i Županijskom komorom Sisak.

Prijaviti se možete na elektroničke adrese info@fzoeu.hr ili ijavornik@hgk.hr.

Program radionice nalazi se u pratećim dokumentima.

Više informacija o Programu energetske obnove višestambenih zgrada možete pronaći na poveznici.