ŽK Sisak: Poziv na radionicu o financijskim instrumentima Programa ruralnog razvoja RH

Objavljeno: 23. 01. 2019. , Ažurirano: 04. 02. 2019.

HGK – Županijska komora Sisak, u suradnji s tvrtkom IPS Konzalting d.o.o., organizira radionicu radi predstavljanja financijskih instrumenata Programa ruralnog razvoja Mikro i mali zajmovi za ruralni razvoj, pojedinačno jamstvo za ruralni razvoj i investicijski krediti za ruralni razvoj,  koja će se održati u četvrtak, 31. siječnja, u 11 sati u ŽK Sisak, na adresi Kranjčevićeva 16.

Predavačica je Ana-Marija Špicnagel Ćurko, voditeljica projekata u tvrtki IPS Konzalting d.o.o.

Na radionici će se govoriti o novom obliku potpore poljoprivrednim gospodarstvima, zatim o uvjetima i načinu korištenja financijskih instrumenata Programa ruralnog razvoja te o praktičnim pitanjima oko podnošenja zahtjeva i korištenja zajmova i kredita.

Zainteresirani za sudjelovanje na besplatnoj radionici mogu se prijaviti putem online prijavnice, najkasnije do srijede, 30. siječnja.

Za detaljnije informacije obratite se u Županijsku komoru Sisak Mladenu Dragojeviću (telefon: 044/521-518 ili e-adresa: mdragojevic@hgk.hr).