ŽK Sisak: Poziv na HACCP edukaciju

Objavljeno: 16. 05. 2018. , Ažurirano: 25. 05. 2018.

Hrvatska gospodarska komora u sklopu Programa pomoći subjektima u poslovanju s hranom organizira besplatnu HACCP edukaciju koja će se održati u četvrtak, 24. svibnja, od 10 do 14 sati u Županijskoj komori Sisak.

Na edukaciji će sudionicima biti predstavljeni zakonodavni uvjeti u području sigurnosti hrane i objašnjene obaveze subjekata u poslovanju s hranom. U praktičnom će dijelu sudionici biti upoznati s načinima udovoljavanja zakonodavnim uvjetima, praktičnim primjerima iz prakse radi izrade ili kontrole usklađenosti vlastitih sustava upravljanja sigurnošću hrane temeljenih na HACCP načelima.

HACCP edukacija je besplatna, a namijenjena je svim subjektima u poslovanju s hranom.

Edukaciju će održati Nevenka Gašparac, voditeljica Odjela za upravljanje kvalitetom HGK.

Zainteresirani za sudjelovanje na radionici mogu se prijaviti putem online obrasca u nastavku teksta (dolje).

Kontakt-osoba u ŽK Sisak jest Mladen Dragojević (telefon: 044/521-518, elektronička adresa: mdragojevic@hgk.hr).