Šibenik
Izvor: ŽK Šibenik
Autor: ŽK Šibenik

ŽK Šibenik poziva izlagače na 20. Obrtnički i gospodarski sajam Koprivničko-križevačke županije

Objavljeno: 17. 10. 2017. , Ažurirano: 13. 11. 2017.

Šibensko-kninska županija je partner županija na ovogodišnjem 20. Obrtničkom i gospodarskom sajmu Koprivničko-križevačke županije koji će se održati u Križevcima od 10. do 12. studenoga.

Tom se prigodom za županijske proizvođače organizira izlaganje na zajedničkom štandu. Organizator sudjelovanja na sajmu je Šibensko-kninska županija, a suorganizatori su HGK – Županijska komora Šibenik, Obrtnička komora Šibensko-kninske županije i Turistička zajednica Šibensko-kninske županije.

Za sve prijavljene sdjelovanje na sajmu je besplatno, a bit će organiziran i besplatan prijevoz.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje na sajmu, molimo Vas da nam ispunjenu prijavu što je moguće prije pošaljete na faks: 311-610 ili e-mail: jvlahov@hgk.hr da možemo kvalitetno pripremiti predstavljanje svoje županije.