ŽK Rijeka: Prezentacija natječaja Kompetentnost i razvoj MSP-a

Objavljeno: 30. 09. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

Županijska komora Rijeka, u suradnji sa Sektorom za međunarodne poslove – Odjelom za EU pri HGK, poziva na prezentaciju natječaja Kompetentnost i razvoj MSP-a, u Velikoj dvorani Županijske komore Rijeka u ponedjeljak, 5. rujna, u 11 sati.

Cilj je ovoga poziva ojačati konkurentnost MSP-a stvaranjem i proširenjem kapaciteta za razvoj procesa, roba i usluga, održavanjem i povećanjem zaposlenosti, dodane vrijednosti, prodaje na inozemnim tržištima i usvajanjem novih rješenja i tehnologija.

Bespovratna sredstva dodjeljivat će se putem trajno otvorenog Poziva na dostavu projektnih prijava s rokom prijave do 31. prosinca 2016. godine, odnosno do iskorištenja raspoloživih sredstava u ukupnoj vrijednosti 867 milijuna kuna.

Najniža vrijednost potpore, odnosno najniži iznos bespovratnih sredstava koji se može dodijeliti pojedinom projektu, iznosi 300.000 kuna.

Molimo da dolazak potvrdite do utorka, 4. rujna, na e-adresu lkero@hgk.hr ili na broj telefona 051/209-127.