Delegacija ŽK Pula s uzvanicama na otvorenju Novosadskog sajma
Izvor: Novosadski sajam

ŽK Pula: Otvoren 49. Sajam turizma u Novom Sadu

Objavljeno: 29. 09. 2016. , Ažurirano: 03. 10. 2016.

Izlagače je posjetio pokrajinski ministar za privredu i turizam Vojvodine Ivan Đoković.

Svečanim otvorenjem u četvrtak, 29. rujna, započelo je 49. izdanje međunarodnog Sajma turizma u Novom Sadu na kojem se ove godine predstavlja ukupno devet istarskih tvrtki: Adrion Aparthotel d. o. o., Sunčana staza d. o .o. – Hotel Pula, Pronat d. o. o., Lang International d. o. o., Velesajam d. o. o., Mara d. o. o., Villa Vulin d. o. o. te društvo Trka na prstenac.

Visoko izaslanstvo uzvanika nakon otvorenja posjetilo je štand Županijske komore Pula te se upoznalo s izlagačima, osobito s radom društva Trka na prstenac. Među uzvanicima bio je i pokrajinski ministar za privredu i turizam Vojvodine Ivan Đoković koji je tom prilikom najavio dolazak na nadolazeći Pula Boat Fair, s izaslanstvom vojvođanskih tvrtki.

Županijska komora Pula s Novosadskim sajmom ima potpisan Sporazum o suradnji te je stoga nastup na sajmu za članice organiziran prema izrazito povoljnim uvjetima, a potporu nastupu dali su i Upravni odjel za turizam Istarske županije i Turistička zajednica Grada Pule.