Izvor: Foto Festival Photography

ŽK Pula: Modnom revijom u Zračnoj luci Pula najavljen Istarski festival vjenčanja

Objavljeno: 23. 01. 2016. , Ažurirano: 08. 09. 2016.

Zračna luka u Puli bila je u subotu, 23. siječnja, mjesto održavanja modne revije, kao uvertire u Istarski festival vjenčanja SPOSAnews2016, koji će se održavati 30. i 31. siječnja (u subotu i nedjelju) u Domu hrvatskih branitelja u Puli. Modnu reviju organizirala je tvrtka Tijara model management uz potporu Županijske komore Pula i drugih ustanova.

Iskoristili su check-in prostor pulske Zračne luke upravo kako bi se povezalo modu i putovanja te dalo potporu projektu promicanja Istre kao destinacije za vjenčanja. Nastupilo je 16 dizajnera koji su predstavili po jedan model vjenčane haljine ili odijela.

Projekt promicanja Istre kao destinacije za vjenčanja pokrenula je Turistička zajednica Istarske županije, uz potporu Turističke zajednice Grada Pula i Županijske komore Pula te drugih partnera, a provodit će se tijekom čitave godine.