Radionica o javnoj nabavi u prostorijama ŽK Požega
Izvor: HGK

U Županijskoj komori Požega održana radionica o javnoj nabavi

Objavljeno: 13. 04. 2017. , Ažurirano: 18. 05. 2017.

Hrvatska gospodarska komora i Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta održali su 17. svibnja u ŽK Požega jednodnevnu radionicu o javnoj nabavi Dokumentacija o nabavi i postupanje od zaprimanja ponuda do izvršenja ugovora.

Sudjelovala su 32 predstavnika tvrtki, ustanova i jedinica lokalne samouprave, koji su stekli pravo na 8 bodova potrebnih za obnovu certifikata u području javne nabave.

Predavači su bili Davor Mikac te Zdravko Pandžić, stručnjaci za sustav javne nabave Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta.

Radionica je organizirana na temelju Sporazuma o poslovnoj suradnji Hrvatske gospodarske komore i Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta u provedbi izobrazbe u području sustava javne nabave.