ŽK Osijek: Edukativna radionica Biznis akademija

Objavljeno: 15. 05. 2018. , Ažurirano: 15. 05. 2018.

Edukativna radionica Biznis akademija u organizaciji 24sata d. o. o. i Tele2 d. o. o. i potporu HGK – Županijske komora Osijek, Grada Osijeka i Udruženja obrtnika Osijek održava se u srijedu, 23. svibnja od 13 do 17 sati u Županijskoj komori Osijek, na adresi Europske avenije 13.

Edukativna radionica Biznis akademije, prve digitalne platforme koja na hrvatskom jeziku educira obrtnike i poduzetnike o digitalizaciji poslovanja, je besplatna, a za sudjelovanje na radionici potrebno je prijaviti se putem poveznice: www.biznisakademija.hr/prijave .

Više informacija o radionici nalazi se u pozivnici koja se nalazi u pratećim dokumentima u stupcu lijevo, a kontakt osoba u ŽK Osijek je Ines Balog, 031/223819, ibalog@hgk.hr.