ŽK Koprivnica poziva poduzetnike na zajedničko predstavljanje na jesesnkom sajmu u Gudovcu

Objavljeno: 15. 07. 2016. , Ažurirano: 16. 07. 2016.

Županijska komora Koprivnica, PORA – Razvojna agencija Podravine i Prigorja, Koprivničko-križevačka županija i HOK – Obrtnička komora Koprivničko-križevačke županije, započeli su s pripremama organizacije zajedničkog nastupa izlagača s područja Koprivničko-križevačke županije, koji će svoje proizvode izložiti i predstaviti na 24. Jesenskomu međunarodnom bjelovarskom sajmu koji će se održati 9., 10. i 11. rujna na Sajamskom prostoru Gudovac, pored Bjelovara.

Jesenski međunarodni bjelovarski sajam najveća je manifestacija ovoga tipa u Republici Hrvatskoj i u široj regiji, međunarodni gospodarsko-obrtnički i stočarski događaj na kojem izlagači mogu predstaviti svoje proizvode i usluge te u komunikaciji s ostalim izlagačima i poslovnim subjektima razmijeniti vrijedna poslovna iskustva i informacije.

Na Jesenskom sajmu svoje proizvode i usluge ove će godine predstaviti 500 izlagača iz Hrvatske i inozemstva, a prema procijeni organizatora, tijekom tri dana sajam će obići oko 50 tisuća posjetitelja.

Pozivaju se poduzetnici s područja Koprivničko-križevačke županije koji se žele predstaviti da prijave svoje sudjelovanje i izlaganje zaključno do 12. kolovoza, osobno ili putem prijavnice, na e-adresu u:

• PORU – Razvojnu agenciju Podravine i Prigorja: info@pora.com.hr,
  • HOK – Obrtničku komoru Koprivničko-križevačke županije: ok.koprivnica@hok.hr ili
  • HGK – Županijsku komoru Koprivnica: hgkkc@hgk.hr.