Izvor: Pixabay

ŽK Karlovac poziva na redovito usavršavanje u području javne nabave

Objavljeno: 21. 10. 2019. , Ažurirano: 21. 10. 2019.

U Županijskoj komori Karlovac, na adresi Ulica kralja Tomislava 19 b, u četvrtak, 5. prosinca, održat će se radionica Dokumentacija o nabavi; Ponuda – pregled i ocjena; Sklapanje, izvršenje i izmjena ugovora o javnoj nabavi.

Voditelji su stručnjaci Uprave za politiku javne nabave Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta.

Radionica ulazi u kategoriju redovnog usavršavanja, a potvrda koju će izdati Ministarstvo koristit će se pri obnavljanju certifikata u području javne nabave i nosi osam bodova.

Naknada za sudjelovanje na radionici iznosi 750 kuna (oslobođeno od PDV-a, članak 6. Zakona o PDV-u).

Članice Hrvatske gospodarske komore ostvaruju popust na iznos naknade te ona iznosi 650 kn, a za svakoga sljedećeg polaznika iz iste tvrtke 550 kn. Uz sudjelovanje, uključeni su radni materijal (USB), osvježenje i ručak tijekom stanke.

Minimalan je broj polaznika za održavanje radionice 15, a maksimalan 50. Prijave će se evidentirati prema redoslijedu primitka. U slučaju manjeg broja zainteresiranih sudionika od predviđenog, radionica se otkazuje uz povrat uplaćenih naknada.

Prijava se smatra konačnom po primitku potvrde o uplaćenoj naknadi na e-adresu vsecen@hgk.hr, a podatci za uplatu su sljedeći:

Platitelj: Ime i prezime; tvrtka / institucija; adresa, OIB

Primatelj: Hrvatska gospodarska komora, Rooseveltov trg 2, 10000 ZAGREB

IBAN primatelja: HR1423400091100241295

Model: HR00

Poziv na broj: 249373-19-102

Opis plaćanja: Radionica javna nabava KA 05.12.2019.

Nakon održane radionice, HGK će dostaviti račun, a Ministarstvo potvrdu o sudjelovanju na radionici na adresu navedenu u prijavi.

Osoba za kontakt u ŽK Karlovac je Valentina Sečen (tel.: 047/640 072; e-mail: vsecen@hgk.hr).

Zainteresirani za sudjelovanje mogu se prijaviti popunjavanjem online prijave najkasnije do ponedjeljka, 2. prosinca, a detaljnije o radionici mogu se informirati iz programa u pratećim dokumentima.

Radionica je organizirana na temelju Sporazuma o poslovnoj suradnji Hrvatske gospodarske komore i Uprave za politiku javne nabave Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta.