Završen 16. Mediteranski sajam zdrave prehrane, ljekovitog bilja i zelenog poduzetništva

Objavljeno: 18. 03. 2019. , Ažurirano: 18. 03. 2019.

mediteranski 19-1.JPGPosjetitelji Mediteranskog sajma; Izvor: HGK

U organizaciji tvrtke Dubrovnik Sun d.o.o. te u suorganizaciji HGK – Županijske komore Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanske županije, Obrtničke komore Dubrovačko-neretvanske županije, Grada Dubrovnika, Turističke zajednice grada Dubrovnika, Razvojne agencije grada Dubrovnika Dura te regionalne razvojne agencije Dunea, od 14. do 17. ožujka u hotelu Tirena – Babin kuk Dubrovnik, održavao se 16. Mediteranski sajam zdrave prehrane, ljekovitog bilja i zelenog poduzetništva.

Veliki broj izlagača iz svih krajeva Hrvatske i susjednih mediteranskih zemalja sudjelovao je na sajmu sa svojim ekološkim i tradicijskim  proizvodima koje su posjetitelji imali priliku probati i kupiti.

Sajam je kao i dosad bio usmjeren na proširenje novih proizvoda poput hibridnih, električnih vozila, eko-namještaja i odjevnih predmeta od prirodnih materijala.

Za vrijeme sajma održala su se brojna predavanja, niz edukativnih okruglih stolova, kulturno-zabavnih i gastronomski pratećih sadržaja. Cilj održavanja ovog tipa sajma je razvoj i promocija zdrave prehrane, ljekovitog bilja i zelenog poduzetništva.mediteranski 19-2.JPG16. Mediteranski sajam; Izvor: HGK