Individualna savjetovanja s predstavnicom HBOR-a u ŽK Dubrovnik

Objavljeno: 13. 09. 2016. , Ažurirano: 03. 10. 2016.

Županijska komora Dubrovnik, u suradnji s Hrvatskom bankom za obnovu i razvitak, organizirala je individualno savjetovanje 30. rujna u ŽK Dubrovnik (Pera Čingrije 6).

Poduzetnici s područja Dubrovačko-neretvanske županije imali su se priliku individualno savjetovati u ŽK Dubrovnik 30. rujna, kada su se svi zainteresirani mogli informirati o kreditnim programima i povoljnim uvjetima financiranja planiranih ulaganja.

Uvjete financiranja predstavila je Mira Krneta, voditeljica Područnog ureda HBOR-a za Dalmaciju.

Savjetovanja ovakvog tipa Županijska komora Dubrovnik radi dvaput godišnje. Upravo završetak jednoga poslovnog ciklusa, mjereno turističkom sezonom, pravo je vrijeme za planiranje novih ulaganja te za oblikovanje financijske konstrukcije.