Izvor: Pixabay

Želimir Bakšić, vlasnik tvrtke Strijelac d.o.o., Karlovac

Objavljeno: 20. 09. 2015. , Ažurirano: 17. 02. 2020.

Komora mora ostati nezavisna institucija s obveznim članstvom

Kao mali poduzetnik dijelim uglavnom pozitivno mišljenje o HGK-Županijskoj komori Karlovac. Komori smo se uvijek mogli obratiti prilikom pribavljanja raznih poslovnih informacija, savjeta ili uputstava vezanih za poslovanje i razvoj naše tvrtke. Od HGK-a smo također dobivali podršku pri ostvarivanju kontakata s inozemnim partnerima.

Danas, u vrijeme potrebe izlaska na europsko i svjetsko tržište, kvalitetna podrška Komore postaje nam osobito važna.

Isto tako dijelim pozitivno mišljenje o sadašnjim unutarnjim reformama u Gospodarskoj komori. One bi trebale rezultirati kvalitetnijim i efikasnijim promicanjem interesa Komorinih članica. Kako bi ispunila tu zadaću, važno je da Komora ostane nezavisna gospodarska institucija s obveznim članstvom pravnih osoba koje trebaju imati potpuno pravo odlučivanja o svim aspektima djelovanja i ustrojstva HGK-a.