Sastanak Organizacijskog odbora znanstvenog skupa o gospodarstvu Bjelovarsko-bilogorske županije

Objavljeno: 01. 02. 2019. , Ažurirano: 04. 02. 2019.

Zavod za znanstvenoistraživački i umjetnički rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti u Bjelovaru organizira u četvrtak, 6. lipnja, znanstveni skup Gospodarstvo Bjelovarsko-bilogorske županije: kojim putem ići?, pa je stoga Organizacijski odbor održao sastanak 31. siječnja u ŽK Bjelovar.

Članovi Organizacijskog odbora, predstavnici Grada Bjelovara, Bjelovarsko-bilogorske županije, Županijske komore Bjelovar i Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti razmatrali su prispjelih 12 prijava autora izlaganja te ih prihvatio ocijenivši da zadovoljavaju postavljeni cilj znanstvenog skupa. Utvrđeno je da će se znanstveni skup održati 6. lipnja povodom obilježavanja Dana Bjelovarsko-bilogorske županije.