Izvor: Pixabay

Zajednička tematska sjednica Udruženja luka, Udruženja marina i Strukovne skupine brodara i pomorskih agencija HGK – ŽK Rijeka

Objavljeno: 20. 02. 2018. , Ažurirano: 21. 02. 2018.

U Hrvatskoj gospodarskoj komori – Županijskoj komori Rijeka 26. veljače, u 13 sati održat će se zajednička tematska sjednica Udruženja luka, Udruženja marina i Strukovne skupine brodara i pomorskih agencija Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Rijeka (u proširenom sazivu) s temom Izmjene Zakona o pomorskom dobru i morskim lukama, Pomorskog zakonika i Zakona o lučkim kapetanijama (Izvijestitelj: Maja Markovčić Kostelac, državna tajnica za more Ministarstva mora, prometa i infrastrukture).

Poziv za sjednicu nalazi se u pratećim dokumentima.

Molimo da svoje sudjelovanje na sjednici potvrdite do 23. veljače na e-mail: sstrljic@hgk.hr ili tel.: 051/209-148.