Izvor: zse.hr

OTKAZANO Zagrebačka burza u ŽK Osijek predstavlja Progress tržište za mala i srednja poduzeća

Objavljeno: 24. 04. 2018. , Ažurirano: 10. 05. 2018.

Događanje se otkazuje zbog premalog broja prijavljenih.

Hrvatska gospodarska komora i Zagrebačka burza organiziraju predstavljanje Progress tržišta, platforme za financiranje malih i srednjih tvrtki putem Zagrebačke burze, koje će se održati u petak, 11. svibnja u 11 sati u Županijskoj komori Osijek, na adresi Europske avenije 13.

Zbog znatno otežanog pristupa financiranju, uključujući pristup kapitalu i kreditnim instrumentima, Zagrebačka burza je za sva poduzeća koja se nalaze u fazi intenzivnog razvoja i imaju potrebu za financiranjem osmislila trgovinsku platformu Progress kao dio svoje razvojno orijentirane strategije kojoj je cilj na hrvatskom tržištu stvoriti uvjete koji kompanijama u svim fazama rasta mogu osigurati potreban kapital te na taj način pridonijeti stvaranju pozitivnog okružja za poduzetnike, gospodarski rast i zaposlenost. Progress može omogućiti poduzećima priliku za rast prikupljanjem sredstava bez obveze povrata i prodaje većinskog udjela, uz širenje baze investitora, a time bi se poduzećima osigurala i veća vidljivost prema investicijskoj javnosti te lakši eventualni plasman novih financijskih instrumenata.

Sudjelovanje je bez naknade, uz prethodnu prijavu putem online prijavnice u nastavku. Očekivano trajanje prezentacije je 90 minuta, a program predstavljanja se nalazi u pratećim dokumentima.

Zainteresirani za sudjelovanje mogu se prijaviti putem online obrasca najkasnije do četvrtka, 10. svibnja, odnosno do ispunjenja kapaciteta dvorane.

Ukoliko imate pitanja vezanih uz Progress tržište na koja biste htjeli dobiti odgovor na predstavljanju, slobodni ste poslati ih do 9. svibnja na adresu e-pošte progress@zse.hr.