Zagorski gospodarstvenici izlažu na sajmu SASO u Splitu

Objavljeno: 11. 10. 2019. , Ažurirano: 11. 10. 2019.

U Splitu se od 23. do 26. listopada održava 23. međunarodni sajam SASO 2019, najznačajniji sajam za graditeljstvo, drvnu i metalnu industriju, alate i opremu, elektrotehniku, energetiku i telekomunikacije te obrtništvo i malu privredu.

Na ovogodišnjem sajmu koji se održava u splitskoj Spaladium areni, Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Krapina organizira izlaganje svojih članica na zajedničkomu izložbenom prostoru.

Na ukupno 70 kvadratnih metara uređenoga unutarnjeg prostora na sajmu će izlagati sljedeći izlagači iz Krapinsko-zagorske županije: Solar Zagorje d.o.o., Okiroto d.o.o., Ethereal d.o.o i Artelekt Media j.d.o.o. Prijavljenim izlagačima financirat će se uređeni izložbeni prostor.

Financiranje je omogućeno zahvaljujući sredstvima Krapinsko-zagorske županije koja su Komori dodijeljena za promociju zagorskoga gospodarstva u zemlji i inozemstvu.

23. sajam SASO 2019 obuhvaća niz međunarodnih specijaliziranih sajmova:
                      23. Međunarodni sajam graditeljstva
                      23. Međunarodni sajam drvne industrije
                      23. Međunarodni sajam metalne industrije
                      23. Međunarodni sajam alata, strojeva i opreme
                      20. Međunarodni sajam obrtništva, male privrede i poduzetništva
                      19. Međunarodni sajam elektronike i energetike
                      11. Međunarodni sajam ekologije – SEKO
                       5. Međunarodni sajam kamena
                       4. Međunarodni sajam bazena i bazenske opreme
                       4. Međunarodni sajam komunalne opreme

Uz izlagački dio, na Sajmu se očekuje bogat program stručnih konferencija i gospodarskih susreta.