Besplatni webinar o poslovanju na tržištu Francuske Republike

Objavljeno: 15. 06. 2021. , Ažurirano: 01. 07. 2021.

Besplatni Webinar o poslovanju na tržištu Francuske Republike, namijenjen poduzetnicima zainteresiranima za širenje poslavanja u inozemstvo, održat će se u utorak, 6. srpnja, u 11 sati.

Cilj ovog događanja je približiti francusko tržište hrvatskim gospodarstvenicima.

Nacrt programa događanja dostupan je u pratećim dokumentima na ovoj stranici.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje, prijavite se obrascem u nastavku teksta, najkasnije do četvrtka 1. srpnja, ili do popunjavanja broja raspoloživih mjesta. Sudjelovanje je besplatno.

Svi prijavljeni dobit će upute za povezivanje na webinar te aktivnu poveznicu nekoliko dana prije samog događanja.

Webinar organizira Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Francusko-hrvatskom trgovinskom i industrijskom komorom te Trgovinsko-industrijskom komorom Pariza.

Vrijeme Aktivnost
06.07.2021
10:45 - 11:00 Prijava sudionika
11:00 - 11:15 Uvodni govori