Izvor: HGK - ŽK Virovitica

Virovitičko-podravski gospodarstvenici i obrtnici na 21. Obrtničkom i gospodarskom sajmu Koprivničko-križevačke županije

Objavljeno: 07. 11. 2018. , Ažurirano: 13. 11. 2018.

Na 21. Obrtničkom i gospodarskom sajmu Koprivničko-križevačke županije u Križevcima, od 9. do 11. studenoga, u organizaciji Obrtničke komore Virovitičko-podravske županije i suorganizaciji Županijske komore Virovitica, predstavit će se osam izlagača s područja Virovitičko-podravske županije: Agroservis proizvodnja Virovitica, Brana Virovitica, Dam Lozan, Meta-plast Pitomača, Mustač-commerce – Tvornica octa Virovitica, Pčelarstvo Balint Virovitica, Špoljar Davor Terezino Polje i Tuzlak Plet Slatina.

Ovim se nastupom nastavlja kontinuitet predstavljanja gospodarstva Virovitičko-podravske županije na Obrtničkom i gospodarskom sajmu Koprivničko-križevačke županije.
Uz to, gospodarstvo Koprivničko-križevačke županije u kontinuitetu se predstavlja na Viroexpu, međunarodnom sajmu gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede u Virovitici.