Poduzetnik Antonio Balint, župan Bjelovarsko-bilogorski Damir Bajs, državni tajnik u Ministarstvu gospodarstva Mario Antonić, poduzetnica Nikolina Balint, župan Koprivničko-križevački Darko Koren, tajnik HOK-POK-a Koprivničko-križevačke županije Božo Barać i direktor HGK – ŽK Virovitica Milan Vanđura
Izvor: HGK - ŽK Virovitica

Virovitičko-podravski gospodarstvenici i obrtnici na 21. Obrtničkom i gospodarskom sajmu Koprivničko-križevačke županije

Objavljeno: 07. 11. 2018. , Ažurirano: 13. 11. 2018.

U Križevcima je od 9. do 11. studenoga održan 21. Obrtnički i gospodarski sajam Koprivničko-križevačke županije.

Darko Koren, župan Koprivničko-križevačke županije, na svečanosti otvorenja Sajma istaknuo je kako snažno grade prometnu infrastrukturu, drugi kolosijek željezničke pruge Križevci – Koprivnica, a brzu cestu koja je izgrađena do Križevaca uskoro nastavljaju graditi prema Koprivnici.

U organizaciji Obrtničke komore Virovitičko-podravske županije i suorganizaciji Hrvatske gospodarske komore - Županijske komore Virovitica predstavilo se osam izlagača iz Virovitičko-podravske županije: Agroservis proizvodnja Virovitica, Brana Virovitica, Dam Lozan, Meta-plast Pitomača, Mustač-commerce – Tvornica octa Virovitica, Pčelarstvo Balint Virovitica, Špoljar Davor Terezino Polje i Tuzlak Plet Slatina.

IMG_8376.JPG

Poduzetnik Antonio Balint, direktor HGK- ŽK Virovitica Milan Vanđura, zamjenik župana Virovitičko-podravskog Marijo Klement, direktor sajma Viroexpo Bojan Mijok i tajnik HOK-POK-a Virovitičko-podravske županije Božidar Jeremić

Najveći interes posjetitelja iskazan je za proizvode Pčelarstva Balint.

Sajam je posjetilo izaslanstvo Virovitičko-podravske županije koje je predvodio Marijo Klement, zamjenik župana. U izaslanstvu su bili i Milan Vanđura, direktor Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Virovitica, Božidar Jeremić, tajnik HOK-POK-a Virovitičko-podravske županije i Bojan Mijok, direktor sajma Viroexpo.

Ovim nastupom nastavlja se kontinuitet predstavljanja gospodarstva Virovitičko-podravske županije na 21. Obrtničkom i gospodarskom sajmu Koprivničko-križevačke županije. Isto tako, gospodarstvo Koprivničko-križevačke županije u kontinuitetu se predstavlja na Viroexpu, međunarodnom sajmu gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede u Virovitici.