Izvor: HGK

Virovitičko-podravska županija bit će regija partner 16. međunarodnog sajma ekologije Ekobis 2018. u Bihaću

Objavljeno: 12. 07. 2018. , Ažurirano: 12. 07. 2018.

Župan Virovitičko-podravske županije Igor Andrović je na temelju inicijative Privredne komore Unsko-sanskog kantona iz Bihaća potvrdio sudjelovanje Virovitičko-podravske županije, kao regije partnera na 16. međunarodnom sajmu ekologije Ekobis 2018., koji će se održati u Bihaću od 13. do 15. rujna.

Izaslanstvo sajma Ekobis, u kojem su bili glavi tajnik Privredne komore Unsko-sanskog kantona Nihad Šušnjar i stručni suradnik Enes Ružnić, posjetilo je Virovitičko-podravsku županiju, gdje su razgovarali o međusobnim daljnjim aktivnostima sa zamjenikom župana Darkom Žužakom i direktorom HGK – Županijske komore Virovitica Milanom Vanđurom te su uputili poziv da Virovitčko-podravska županija bude regija partner na ovogodišnjem sajmu Ekobis.

Na temelju dugogodišnje uspješne suradnje komora, HGK – Županijske komore Virovitica i Privredne komore Unsko-sanskog kantona, Međunarodnog sajma gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede Viroexpo i Međunarodnog sajma ekologije Ekobis, ali i uspostavljenih gospodarskih odnosa, realizira se inicijativa da Virovitičko-podravska županija bude regija partner sajma Ekobis 2018.

Privredna komora Unsko-sanskog kantona predstavlja gospodarstvo svog kantona na sajmu Viroexpo u Virovitici, prema mišljenju predstavnika Privredne komore Unsko-sanskog kantona „jednom od najboljih sajmova u Hrvatskoj, koji je postao i zaštitni znak i Virovitice i Virovitičko-podravske županije“, a ŽK Virovitica predstavlja gospodarstvo Virovitičko-podravske županije na sajmu Ekobis u Bihaću.

Sudjelovanje izlagača iz Virovitičko-podravske županije na sajmu Ekobis 2018. realizirat će zajednički HGK – Županijska komora Virovitica i Upravni odjel za gospodarstvo, poljoprivredu i europske fondove Virovitičko-podravske županije.