Usavršavanje za mentore u tvrtkama u ŽK Karlovac

Objavljeno: 21. 04. 2021. , Ažurirano: 21. 04. 2021.

Prva edukacija za usavršavanje mentora u tvrtkama iz sektora elektrotehnike i računalstva i iz podsektora strojarstva održat će se u srijedu, 28. travnja, u Županijskoj komori Karlovac, na adresi Ulica kralja Tomislava 19b, uz pridržavanje svih epidemioloških mjera, u dva termina. Prvi termin je u 9 sati za sektor elektrotehnike i računalstva, a i drugi je u 11:30 za podsektor strojarstva.

Edukacije će voditi dr. sc. Milan Gudelj, stručnjak na području metodike tehničkog obrazovanja s dugogodišnjim iskustvom. Programi edukacija nalaze se u pratećim dokumentima: elektrotehnika i računalstvo te strojarstvo. Cilj edukacija je pružanje potrebnih znanja i alata mentorima u tvrtkama za bolju pripremu polaznika praktične nastave za tržište rada.

Organizacija edukacije za mentore u tvrtkama sufinancirana je u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020. iz Europskog socijalnog fonda te je stoga sudjelovanje za polaznike besplatno, a broj mjesta ograničen. Prijaviti se možete putem poveznica:

Nakon uspješnog završetka programa usavršavanja svaki polaznik će dobiti uvjerenje o svladavanju programa osposobljavanja iz osnovnih pedagoških znanja za mentore praktičnog rada.

Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Karlovac partnerska je institucija na projektima Regionalnog centra kompetentnosti Tehničke škole Karlovac u sklopu kojih organizira program usavršavanja za mentore u tvrtkama u sektoru elektrotehnike i računalstva i podsektoru strojarstva.

Cjelokupni program usavršavanja podijeljen je u četiri edukacije koje će se održati za vrijeme trajanja projekata „STRuKA i TI“ UP.03.3.1.04.0008 i „KaRijERA i JA“ UP.03.3.1.04.0007. Nositelj projekata je Tehnička škola Karlovac. Ukupan iznos projekta „STRuKA i TI“ iznosi 27.623.493,09 HRK, a ukupan iznos projekta „KaRijERA i JA“ iznosi 31.792.709,24 HRK od čega je financirano 100% iznosa iz Europskog socijalnog fonda.

Za dodatne informacije možete se obratiti u ŽK Karlovac Nikolini Škrinjar na telefon 047 / 612111 ili na e-adresu: nskrinjar@hgk.hr.

Lenta i tekst.png