UAE – posjet hrvatskoga gospodarskog izaslanstva, 11. – 13. studenoga

Objavljeno: 17. 09. 2018. , Ažurirano: 02. 10. 2018.

Hrvatska gospodarska komora, potaknuta interesom hrvatskih tvrtki, planira organizirati gospodarsko izaslanstvo u Ujedinjene Arapske Emirate početkom studenoga. Posjet se organizira u okviru projekta HGK „HR.izvoz – s HGK do stranih tržišta“ sufinanciranog sredstvima Europske unije iz Europskog fonda za regionalni razvoj.

Prema preliminarnom prijedlogu izaslanstvo bi tamo boravilo od 10. do 14. studenoga prema sljedećem programu:

- 10. studenoga – dolazak u Dubai, UAE

- 11. studenoga – UAE, Dubai – Hrvatska gospodarski forum organiziran u suradnji s The Dubai Chamber

- 12. studenoga – posjet izložbi ADIPEC u Abu Dhabiju (The Abu Dhabi International Petroleum Exhibition & Conference, www.adipec2018.org)

- 13. studenoga – različiti sastanci, slobodno vrijeme

- 14. studenoga – povratak u Zagreb

Napominjemo da je program podložan promjeni te da ćemo vam njegove detalje i informacije o hotelu i aviokartama dostaviti naknadno.

Molimo hrvatske tvrtke zainteresirane za sudjelovanje u odlaznom izaslanstvu da najkasnije do četvrtka, 27. rujna 2018. popune:

• online prijavni obrazac (na engleskom jeziku), u nastavku
  • Company Profile koji je propisao Dubai Chamber, a nalazi se u pratećim dokumentima te ga pošalju na e-adresu: aperica@hgk.hr. Ako ne znate pojedine podatke koji se od vas zahtijevaju, molimo vas da te kućice ostavite neodgovorene.

Hrvatska gospodarska komora planira putem vaučera Osvoji nova tržišta – UAE sufinancirati dio troškova malim i srednjim tvrtkama (smještaja i transporta) u skladu s pravilima natječaja koji će biti objavljen na internetskim stranicama HGK početkom listopada. Napominjemo da je jedan od uvjeta natječaja da tvrtka obavlja neke od sljedećih djelatnosti proizvodnje i proizvodnih usluga:

• Prerađivačka industrija (NKD10 Područje C osim odjeljka 12)
  • Informacije i komunikacije (NKD Područje J osim odjeljaka 59, 60 i 61).

Za sve dodatne informacije molimo vas da se obratite Anti Perici, višem stručnom suradniku (tel.: 01/456-1788; e-mail: aperica@hgk.hr).