U ŽK Sisak radni sastanak predstavnika računovodstvene i knjigovodstvene djelatnosti Sisačko-moslavačke županije

Objavljeno: 10. 05. 2018. , Ažurirano: 16. 05. 2018.

Županijska komora Sisak organizira radni sastanak predstavnika računovodstvene i knjigovodstvene djelatnosti Sisačko-moslavačke županije u utorak, 15. svibnja, u 12 sati u ŽK Sisak.

Na sastanku će biti izabran predstavnik Sisačko-moslavačke županije kao kandidat za predsjednika, odnosno člana Vijeća Udruženja računovođa HGK.

Osnivačka sjednica Udruženja računovođa održat će se u srijedu, 30. svibnja, u 11 sati u vijećnici Hrvatske gospodarske komore, na adresi Rooseveltov trg 2, Zagreb.

Udruženje računovođa HGK okupljat će članice Komore registrirane za djelatnost iz područja M Nacionalne klasifikacije djelatnosti (stručne, znanstvene i tehničke djelatnosti), odjeljka 69 (Pravne i računovodstvene djelatnosti), skupine 69.2 (Računovodstvene, knjigovodstvene i revizijske djelatnosti; porezno savjetovanje), razreda 69.20 (Računovodstvene, knjigovodstvene i revizijske djelatnosti).

Rok prijave je ponedjeljak, 14. svibnja. Kontakt-osoba u ŽK Sisak jest Dragoslav Krnjaić (telefon: 044/524-117, elektronička adresa: dkrnjaic@hgk.hr).