U Makarskoj i Splitu o ravnomjernijoj raspodjeli europskog bogatstva

Objavljeno: 27. 02. 2020. , Ažurirano: 28. 02. 2020.

Tvrtka Pelican Technologies d.o.o. u suradnji s HGK – Županijskom komorom Split organizira predavanje Ravnomjernija raspodjela europskog bogatstva, koje će se održati:

• u Makarskoj, u srijedu, 4. ožujka, u 10 sati, u Vatrogasnom domu Makarska (Potok 2)
  • u Splitu, u četvrtak, 5. ožujka, u 10 sati, u HGK - Županijskoj komori Split (Obala Ante Trumbića 4).

Predavanja će se, u sklopu projekta Nejednakost raspodjele bogatstva, održati od 2. ožujka do 22. srpnja ove godine u 90 gradova diljem Europe i u 15 hrvatskih gradova. Više informacija o ovom projektu nalazi se na njegovoj službenoj stranici http://wealthinequality.eu/.

Cilj je projekta uspostavljanje regionalnih burzi koje će omogućiti jednostavnije, učinkovitije i jeftinije financiranje, odnosno pristup tržištu kapitala za mala i srednja poduzeća te pojedince. Projekt je dio kampanje za uspostavljanje financijske infrastrukture koja će biti dostupna svima, a ne samo izabranim skupinama.

Pelican Technologies d.o.o. jedna je od najperspektivnijih fintech startup poduzeća u Europi. Fintech tvrtke uz pomoć moderne tehnologije nude pojedincu inovativnu zamjenu za standardne bankarske usluge.

Osnivač tvrtke Pelican Technologies d.o.o. Ken Medanić zainteresirane će upoznati s glavnim razlozima pada ekonomskog razvoja na svjetskoj i europskoj razini te će dati uvid u inovativna tehnološka rješenja koja su potrebna da bi se sustav promijenio i postao učinkovit.

Program radionice možete pronaći u pratećim dokumentima.

Radionica je besplatna uz prethodnu prijavu online obrascem u nastavku.