Petar Bejić, Silvija Czeisberger, Zdravko Čizmar ( sa desna na lijevo)
Izvor: HGK

Tvrtka Bejić architects d. o. o. upoznata s uslugama i aktivnostima Komore Zagreb

Objavljeno: 23. 05. 2017. , Ažurirano: 23. 05. 2017.

U Komori Zagreb održao se 23. svibnja sastanak s Petrom Bejićem direktorom i vlasnikom tvrtke Bejić architects d. o. o. iz Zagreba. Predstavnici Komore Zagreb Silvija Czeisberger i Zdravko Čizmar upoznali su ga s aktivnostima i uslugama koje Hrvatska gospodarska komora nudi svojim članicama.

Interes je iskazan za informacije o mogućnostima nastupa na tržištima Austrije, a u skorim planovima i Rusije. Kao dio predstavljanja usluga HGK, naglasak je bio na novijim uslugama, poput usluge Poduzetnik-izvoznik, Tenderi.hr, porezno savjetovanje, Katalog hrvatskih proizvoda, vaučera za pročišćene tekstove zakona, a predstavljene su i brojne mogućnosti poslovnog usavršavanja za članice i polaganja stručnog ispita za agente.

Bejić architects d. o. o. zagrebačka je tvrtka s iskustvom rada na njemačkom tržištu. Glavna djelatnost tvrtke jest projektiranje svih vrsta stambenih objekata.