Priznanja za obiteljski smještaj stigla u Dubrovačko-neretvansku županiju

Objavljeno: 05. 02. 2018. , Ažurirano: 07. 02. 2018.

U sklopu Foruma obiteljskog smještaja, održanog 2. i 3. veljače na Zagrebačkom velesajmu, dodijeljena su priznanja Turistički cvijet – kvaliteta za Hrvatsku za obiteljski turizam i EHHA priznanja za Europsku kuću godine.

Među ostalim su dobitnicima bile i dvije kuće iz Dubrovačko-neretvanske županije.

Turistički cvijet – kvaliteta za Hrvatsku za obiteljski turizam u kategoriji najbolje kuće za aktivni odmor pripao je Villi Falcon Rook iz Konavala.

Villa Falcon Rook je u rujnu 2017. godine također dobila EHHA priznanje za Europsku kuću godine u kategoriji najbolje obiteljske kuće. EHHA priznanje za Europsku kuću godine u kategoriji najbolje kuće na obali pripalo je Villi Sreser s Pelješca.

Četvrtu godinu zaredom Hrvatska gospodarska komora organizira nacionalni Forum obiteljskog smještaja. Ovogodišnji Forum okupio je brojne pružatelje usluga smještaja u domaćinstvu, a predstavnik Europskog udruženja obiteljskog smještaja (EHHA) Carlos Villaro Lassen uručio je pobjednicima priznanja.

Županijska komora Dubrovnik čestita svim pobjednicima!