Darko Horvat, ministar gospodarstva, poduzetništva i obrta
Izvor: HGK

Objavljeno: 23. 01. 2019. , Ažurirano: 01. 02. 2019.

Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom – županijskom komorom Dubrovnik, Obrtničkom komorom Dubrovačko neretvanske županije i Udruženjem obrtnika Dubrovnik organizira tribinu
“Predstavljanje mjera i aktivnosti Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta”, koja će se održati 31. siječnja 2019. (četvrtak) u hotelu “Adria”, Radnička ulica 46, Dubrovnik, s početkom u 17 sati.
Tribinu će održati ministar Darko Horvat sa suradnicima.
Između ostalog, na tribini će biti riječi o akcijskom planu za administrativno rasterećenje gospodarstva, tržištu radne snage i usuglašavanju s potrebama realnog sektora te natječajima Ministarstva.
Pozivamo sve poduzetnike da iskoriste priliku kako bi na licu mjesta ministra upoznali s problematikom svog poslovanja.
Nakon održane prezentacije ministar Horvat i suradnici će odgovarati na pitanja prisutnih.

Sudjelovanje je potrebno potvrditi na e-mail: bozinovic@hgk.hr.