Svečano otvorenje Razvojnog centra Županijske komore Karlovac

Objavljeno: 13. 04. 2017. , Ažurirano: 13. 04. 2017.

Useljenje prvih mladih poduzetnika početnika u Razvojni centar Županijske komore Karlovac svečano će se obilježiti u utorak, 18. travnja, u 12 sati.

Razvojni centar Županijske komore Karlovac svečano će otvoriti župan Karlovačke županije Ivan Vučić, gradonačelnik Karlovca Damir Jelić i predsjednik Županijske komore Karlovac Zlatko Kuzman, čelni ljudi institucija koje su partneri u ovom projektu.

Otvorenju će nazočiti najviši dužnosnici Karlovačke županije i Grada te članovi Gospodarskog vijeća Županijske komore Karlovac, ali i predstavnici tvrtki koje svoj poslovni život započinju uz potporu Županijske komore Karlovac, a koja im je osnivanjem Razvojnog centra omogućila povoljne uvjete za rad (besplatni opremljeni uredski prostor u prvoj godini poslovanja, besplatne savjetodavne usluge, besplatno korištenje dvorana za sastanke i pristupa Internetu i sl.).