Stručno savjetovanje o aktualnostima u području koncesije i koncesijskih odobrenja

Objavljeno: 31. 05. 2019. , Ažurirano: 31. 05. 2019.

U petak, 14. lipnja, u 9 sati u Županijskoj komori Split, na adresi Trumbićeva obala 4, održat će se Stručno savjetovanje Koncesije i koncesijska odobrenja danas (osnovne sličnosti i razlike) – aktualnosti zakonodavstva i prakse.

Cilj je ovog savjetovanja pružiti primjerene odgovore na aktualnu zakonodavnu aktivnost RH te dosadašnju praksu u materiji koncesija i koncesijskih odobrenja na pomorskom dobru.

Savjetovanje je namijenjeno predstavnicima lokalne samouprave i regionalne uprave, sudcima, državnim odvjetnicima, odvjetnicima, javnim bilježnicima, postojećim i budućim davateljima koncesija, postojećim i budućim ovlaštenicima koncesija, pomorskim znanstvenicima, itd.

Prijaviti se možete online prijavnicom u nastavku teksta do četvrtka, 13. lipnja u 15 sati. Molimo vas da uz prijavu priložite dokaz o plaćanju.

Kotizacija za sudjelovanje iznosi 1.000,00 kuna (UPGS je zakonski oslobođena od plaćanja PDV-a), a obuhvaća tiskane referate, konzultacije i odgovore na pisana pitanja. Kotizacija se plaća na IBAN: HR 8323300031100056488 (Udruga pravnika u gospodarstvu Split) s pozivom na broj 33 – OIB Platitelja.

Kontakt-osoba u ŽK Split je Rade Maršić, Koordinator za promet i veze, graditeljstvo i komunalno gospodarstvo, telefon: 021/321-115.

Organizatori savjetovanja su Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture RH i Udruga pravnika u gospodarstvu Split (UPGS), uz potporu Splitsko-dalmatinske županije i Hrvatske gospodarske komore – ŽK Split.