Izvor: Pixabay

Stručni skup o mogućnosti zamjene fosilnih goriva obnovljivim izvorima energije u ŽK Karlovac

Objavljeno: 22. 05. 2018. , Ažurirano: 29. 05. 2018.

U Županijskoj komori Karlovac će se u utorak, 29. svibnja, u 11 sati održati stručni skup koji organizira Sektor za energetiku i zaštitu okoliša Hrvatske gospodarske komore, na kojem će se govoriti o mogućnosti zamjene fosilnih goriva obnovljivim izvorima energije.

Svrha je ovog skupa uputiti na prednosti korištenja obnovljivih izvora energije. S obzirom na to da se domaći resursi neopravdano nedovoljno koriste u praksi, HGK želi potaknuti inicijativu za korištenje obnovljivih izvora te informiranjem i predstavljanjem inovativnih primjera ponuditi mogućnost njihove provedbe u javnim ustanovama, hotelima, poduzećima i dr.

Prisutnima će se svojim uvodnim izlaganjima obratiti predstavnici Hrvatske gospodarske komore i Zajednice obnovljivih izvora energije HGK te predstavnici poslovne zajednice.

Detaljnije o stručnom skupu možete saznati iz njegova programa u pratećim dokumentima.

Prijaviti se možete do 28. svibnja, u 16 sati online prijavnicom.