Radionica javne nabave u Sisku
Izvor: HGK

ŽK Sisak poziva na radionicu o javnoj nabavi

Objavljeno: 09. 10. 2019. , Ažurirano: 10. 10. 2019.

HGK – Županijska komora Sisak, u suradnji s Ministarstvom gospodarstva, poduzetništva i obrta, organizira jednodnevnu radionicu Najčešće pogreške naručitelja u svim fazama otvorenog postupka javne nabave; aktualna praksa DKOM-a (Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave) po fazama postupka JN (javne nabave), u utorak, 12. studenoga, u 9 sati u HGK – Županijskoj komori Sisak, na adresi Kranjčevićeva 16.

Voditelji radionice su stručnjaci Uprave za politiku javne nabave Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta.

Radionica je organizirana na temelju Sporazuma o poslovnoj suradnji Hrvatske gospodarske komore i Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta i dio je programa redovitog usavršavanja u području sustava javne nabave. Namijenjena je sudionicima u postupcima javne nabave – gospodarskim subjektima, ponuditeljima i naručiteljima, traje osam nastavnih sati i polaznicima omogućuje stjecanje prava na bodove (osam bodova) koji su potrebni za obnovu certifikata u području javne nabave. Svakom polazniku ove radionice Ministarstvo će izdati potvrdu o pohađanju programa usavršavanja.

Naknada za sudjelovanje na radionici iznosi 750 kuna (oslobođeno od PDV-a, članak 6. Zakona o PDV-u).

Članice Hrvatske gospodarske komore ostvaruju popust na iznos naknade te ona iznosi 650 kn, a za svakog sljedećeg polaznika iz iste tvrtke naknada iznosi 550 kn.

Podatci za uplatu:

Platitelj: Ime i prezime; tvrtka/institucija; adresa, OIB

Primatelj: Hrvatska gospodarska komora, Rooseveltov trg 2, 10000 ZAGREB

IBAN primatelja: HR1423400091100241295

Model: HR00

Poziv na broj: 249373-19-182

Opis plaćanja: Radionica javna nabava SK 12. studenoga 2019.

Minimalan je broj polaznika za održavanje radionice 15, a maksimalan 50. Prijave će se evidentirati prema redoslijedu primitka. U slučaju manjeg broja zainteresiranih sudionika od predviđenog, radionica se otkazuje uz povrat uplaćenih naknada.

U pratećim dokumentima nalazi se program radionice. Potrebno se prijaviti online prijavnicom u nastavku teksta najkasnije do utorka, 5. studenoga.

Kontakt-osoba u ŽK Sisak je Senada Prpić (telefon: 044/524-114; e-adresa: sprpic@hgk.hr).