Izvor: Pixabay

Hrvatsko–češki poslovni susreti

Objavljeno: 02. 09. 2020. , Ažurirano: 18. 09. 2020.

U Zadru će se u srijedu, 30. rujna u 11 sati u hotelu "Kolovare" održati poslovni susreti sa češkim tvrtkama iz regije Južna Moravska te hrvatskih iz Zadarske županije na kojem će sudjelovati predstavnici osam čeških tvrtki iz djelatnosti pročišćavanja otpadnih voda, tehnologija toplinskog recikliranja otpadne plastike i gume, usluga u geologiji, savjetovanja o potporama, istraživanja i primjene tehnologija za uništavanje mikroorganizama na kontaminiranim fasadama građevina, proizvodnje prešanih gumenih proizvoda od samljevenih potrošenih automobilskih guma, površinske obrade plastičnih, aluminijskih, drvenih i drugih profila za stolariju te trgovine samoposlužnim benzinskim postajama.

Program:

11 sati - pozdravni govori predstavnika Regionalne komore Brno i HGK - Županijske komore Zadar i predstavljanja regija

11 sati i 30 minuta – predstavljanje čeških tvrtki

12 sati  - pojedinačni poslovni razgovori B2B predstavnika čeških i hrvatskih tvrtki

Izaslanstvo predvodi direktor Regionalne komore Brno Čeněk Absolon sa suradnicima. Domaćina, ŽK Zadar, zastupat će direktor Denis Ikić.

U pratećim dokumentima nalazi se popis članova češkoga izaslanstva s naznačenim poslovnim interesom svakog člana.

Predstavnici tvrtki iz Zadarske županije na poslovne razgovore prijaviti se mogu ispunjavanjem online prijavnice u nastavku teksta, gdje mogu označiti i češku tvrtku ili više njih s čijim predstavnicima žele razgovarati. Prijave su otvorene do 28. rujna.