Sjednica Udruženja pogrebničke djelatnosti

Objavljeno: 05. 12. 2018. , Ažurirano: 05. 12. 2018.

Održavanje redovne sjednice UPD-a

Redovna sjednica Udruženja pogrebničke djelatnosti Hrvatske gospodarske komore, koje okuplja sve članice HGK koje se bave pogrebničkim djelatnostima te provedbom pripadnih prava i obveza pogrebnika, održat će se u srijedu, 12. prosinca, u 12 sati u Hrvatskoj gospodarskoj komori, na adresi Draškovićeva 45 u Zagrebu, u dvorani na I. katu.

Na sjednici će biti podnijeto izvješće o radu Vijeća Udruženja pogrebničke djelatnosti u razdoblju od studenoga 2017. do studenoga 2018. Bit će i riječi o pokretanju inicijative za izmjenu i dopunu postojeće regulative – Zakona o pogrebničkoj djelatnosti (NN 36/15) i Zakona o grobljima (NN 19/98, 50/12, 89/17).

Cilj je Udruženja unapređenje stanja u djelatnosti zajedničkim djelovanjem i suradnjom, usklađivanjem i otklanjanjem problema u poslovanju, poboljšanje razmjene iskustava i informacija između članica te predstavljanje djelatnosti članica drugim poslovnim subjektima.

Molimo članice da se prijave prijavnicom u nastavku teksta. Rok za prijavu je utorak, 11. prosinca.